Shugo Chara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Može neko nać sliku....?

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Može neko nać sliku....? Empty Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 3:41 pm

Hoshiko Utau

Hoshiko Utau
Izlegla ti se Chara
Izlegla ti se Chara

Može netko nać sliku sličnu ovoj,samo da je Hoshina u onoj njenoj transformaciji Lunatic Charm?
Može neko nać sliku....? Seraphic-Charm-utau-hoshina-6751684-800-732
I btw ak može da ima bijelu pozadinu ili da je PNG

2Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 3:44 pm

Nya~chan ^^

Nya~chan ^^
Admin
Admin

Vidiš baš sam i ja tražila takvu sliku..s tobom! xDD Ajde molim vas nam nađite sliku. jer smo mi ljenčuge kojima se neda tražit. UpsiĆ.

3Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 5:34 pm

Tanny~chan

Tanny~chan
Admin
Admin

evo:

Može neko nać sliku....? Utau6

https://shugochara.forumcroatian.com

4Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 6:16 pm

Hoshiko Utau

Hoshiko Utau
Izlegla ti se Chara
Izlegla ti se Chara

Tatjana je napisao/la:evo:

Može neko nać sliku....? Utau6
Ma ne tu..Nego da je Lunatic Charm i da je nacrtana ko ona što sam ja dala

5Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 6:42 pm

<3YAYA<3

<3YAYA<3
Admin
Admin

6Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 6:43 pm

Hoshiko Utau

Hoshiko Utau
Izlegla ti se Chara
Izlegla ti se Chara

MA DA JE LUNATIC CHARM -____________________-

7Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 6:44 pm

<3YAYA<3

<3YAYA<3
Admin
Admin

UPS OK

8Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 6:48 pm

<3YAYA<3

<3YAYA<3
Admin
Admin

9Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 7:08 pm

Tanny~chan

Tanny~chan
Admin
Admin

Hoshiko Utau je napisao/la:
Tatjana je napisao/la:evo:

Može neko nać sliku....? Utau6
Ma ne tu..Nego da je Lunatic Charm i da je nacrtana ko ona što sam ja dala

sorry,zabunila sam se

https://shugochara.forumcroatian.com

10Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 7:35 pm

Hoshiko Utau

Hoshiko Utau
Izlegla ti se Chara
Izlegla ti se Chara

Da samo što da je nacrtana kao ona slika u 1. postu die anđeo(treba bit vrag,VRAG!XD)

11Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 7:45 pm

<3YAYA<3

<3YAYA<3
Admin
Admin

provati cu naci

12Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 7:51 pm

<3YAYA<3

<3YAYA<3
Admin
Admin

13Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 7:53 pm

Hoshiko Utau

Hoshiko Utau
Izlegla ti se Chara
Izlegla ti se Chara

Wee superr može xD

14Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 7:57 pm

<3YAYA<3

<3YAYA<3
Admin
Admin

OKY Very Happy

15Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 8:24 pm

Nya~chan ^^

Nya~chan ^^
Admin
Admin

Tema ide lock on jer nam se ne sviđa što je na toj slici tekst a ni jednoj se baš neda preuređivati sliku a ja privremeno neam PS.

16Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 8:56 pm

Hoshiko Utau

Hoshiko Utau
Izlegla ti se Chara
Izlegla ti se Chara

Ma daj šuti ti,meni se sviđa a to što se tebi ne sviđa baš me briga

17Može neko nać sliku....? Empty Re: Može neko nać sliku....? pon tra 19, 2010 9:23 pm

Nya~chan ^^

Nya~chan ^^
Admin
Admin

Okeeej.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.