Shugo Chara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Naj lik iz Shugo Chare

+11
Hoshiko Utau
<3YAYA<3
Phoebe
*Hinamori_Amu*
animegirl
Sany_Amu
RimaIvanayaya
Hana_Yaya
UtauHoshina
Amu
Tanny~chan
15 posters

Go to page : Previous  1, 2

Koji...?

Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_lcap54%Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_rcap 54% [ 13 ]
Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_lcap8%Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_rcap 8% [ 2 ]
Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_lcap8%Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_rcap 8% [ 2 ]
Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_lcap13%Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_rcap 13% [ 3 ]
Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_lcap0%Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_lcap4%Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_rcap 4% [ 1 ]
Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_lcap8%Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_rcap 8% [ 2 ]
Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_lcap0%Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_lcap4%Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Vote_rcap 4% [ 1 ]
Ukupno glasova : 24


Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

26Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Empty Re: Naj lik iz Shugo Chare pon ruj 06, 2010 8:42 pm

Barbaraaa^.^

Barbaraaa^.^
Admin
Admin

meni je postala naj Nadeshiko!!
cool je i ljepa Very Happy
ali sam glasala za rimu..ona je isto naj mi XDD

27Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Empty Re: Naj lik iz Shugo Chare uto ruj 07, 2010 6:30 pm

Tanny~chan

Tanny~chan
Admin
Admin

Kak i meni a Nadeshiko nije ona nego on to ćeš saznat u 50 i nekoj ili 60 i nekoj epizodi ako več nisi došla do tamo XD

https://shugochara.forumcroatian.com

28Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Empty Re: Naj lik iz Shugo Chare uto ruj 07, 2010 6:45 pm

Barbaraaa^.^

Barbaraaa^.^
Admin
Admin

ma nisam nekoliko sam gledala epizoda..ali sam pogledala sam slike njezine na netu..pa.!!
mi se sviđa XDD

29Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Empty Re: Naj lik iz Shugo Chare sri ruj 08, 2010 5:03 pm

Nya~chan ^^

Nya~chan ^^
Admin
Admin

Glupa sam ako sam glasala. Svaki lik je drukčiji i zato mi se svi sviđaju. Okej ima iznimaka >.< Navijam za onog koji vodi. lol

A!
Am!
Amu!
Am!
A!

30Naj lik iz Shugo Chare - Page 2 Empty Re: Naj lik iz Shugo Chare sub pro 08, 2012 6:32 pm

Shugo‡Chara‡Nina7

Shugo‡Chara‡Nina7
Imaš želju
Imaš želju

Ja sam gledala 8

http://yayababy.serbianforum.info/

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.